اکبر جلیلی اصل

مختصری از زندگینامه :
بازدید کننده گرامی. سلام! در حال حاضر اطلاعات دقیق و کاملی از این شهید بزرگوار در اختیار ما نیست. چنانچه آمار و اطلاعاتی (اعم از تصویر، متن، وصیت نامه و ...) از ایشان دارید و می‌توانید در تکمیل بانک اطلاعاتی رستگاران ما را کمک کنید خواهشمند است با شماره تلفن 33695758-021 تماس بگیرید.

مشخصات شهید اکبر جلیلی اصل

جنسیت مرد
نام پدر اسماعیل
نام مادر
برادر شهید ندارد
استان تهران
شهرستان تهران
شهر تهران
شهر تهران
محل تولد تهران
منطقه 15
محله اراج
تاریخ تولد 1343//
تاریخ شهادت 1362/1/24
محل شهادت فکه
محل دفن بهشت زهرا
قطعه 28
ردیف 61
سن هنگام شهادت 19
عملیات
یگان اعزام کننده بسیج
وضعیت تاهل مجرد
فرزند
تحصیلات زیر دیپلم
شهر محل تحصیل تهران
رشته تحصیلی
ملیت ایرانی
دین مسلمان
مذهب شیعه
شغل دانش آموز
×

وصیتنامه شهید اکبر جلیلی اصل

وصیتنامه ها :
1
2
3
بسم الله الرحمن الرحيم ان الله يحب الذين يقاتلون في سبيله صفا كانهم بنيان مرصوص. خدا آن مومنان كه در صف جهاد با كافران مانند سدي آهنين همدست و پايدارند بسيار دوست مي‌دارد. شهادت مي‌دهم كه نيست هيچ‌خدايي جز خداي يكتا شهادت مي‌دهم كه محمد(ص) فرستاده و رسول خداست. شهادت مي‌دهم كه علي (ع) ولي خداست. با سلام و درود به حضرت مهدي (عج) و نائب بر حقش حضرت امام خميني(ره) سلام و درود به ارواح پاك شهدا كه قطرات خونشان باعث بيداري ملتها بخصوص ملت ايران گشت كه توانستند با دست خالي طاغوت زمان را نابود كنند و اسلام را زنده نگه دارند. سلام و درود به خانواده‌هاي شهدا كه با صبر خود ياري كننده اسلام امام و انقلاب هستند. سلام و درود بر پدر و مادرم كه اجازه دادند به جبهه بيايم و به آرزوي خود برسم. پدرم و برادران و خواهرانم هم اكنون كه شهادت نصيبم شد باشد بنده و ديگر همرزمانم ياري كننده اسلام و ياري كننده انقلاب و روشن آيندگان و آزاد مردان باشد و اين همان مرگي بود كه آرزوي آن را داشتم هم اكنون كه به آرزوي خود رسيدم شما هم در شهادتم اشكي نريزيد باشد كه توانستيد امانت دار خوبي براي خداوند باشيد زيرا كه ما امانت خدا در روي زمين هستيم و روزي هر امانتي به پيش صاحبش باشد كه اين شهادت ناچيز بنده جرقه‌اي باشد در ميان شما. و برادرانم تا نماز بخوانند و روزه بگيرند تا خداوند رستگارشان كند در نماز شب و نيايش‌هاي ديگر امام را حتما دعا كنيد زيرا ما هر چه داريم از امام داريم قال رسول الله : " بر سر حق استقامت و پايداري كنيد هر چند تلخ و ناخوش باشد." خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار پيام خون شهدا پيش به سوي جبهه‌ها ما مي‌رويم تا خط امام باقي بماند پدر و مادر عزيزم بنده از كودكي تاكنون نتوانستم به اندازه يك سر سوزن زحمات شما را جبران كنم از شما مي‌خواهم كه مرا حلال كنيد و اگر ديگر از برادرانم خواستند به نبرد با دشمنان اسلام بروند از آنان جلوگيري نكنيد اميدوارم كه خداوند شما را صبر عظيم عنايت فرمايد. جعفر ـ داود ـ محمودـ رضاـ احمد شما برادران خوبي براي حقير بوديد و نتوانستم خوبيهاي شما را جبران كنم و از شما مي‌خواهم كه حقير را حلال كنيد. فاطمه و زيبا شما كه همچون مادر بر حقير مهرباني كرديد مرا حلال كنيد كه نتوانستم زحمات شما را جبران كنم انشاءاله خداوند به شما عمر با عزت عنايت فرمايد. برادر بزرگم جعفر بنده به فاطمه و زيبا قول داده بودم كه براي عيدشان سماور بخرم حال كه به آرزوي خود نرسيدم از شما تقاضا دارم در صورت امكان برايشان تهيه كنيد. زهراـ معصوم‌ ـ ليلا خواهران خوبم شما را توصيه مي‌كنم به نماز و روزه ياري كننده مادر عزيزمان باشيد و حقير را حلال كنيد. به پدر و مادر عزيز اله درود و سلام حقير را برسانيد و از طرف حقير حلاليت بخواهيد. از تمام فاميل دوستان و آشنايان از طرف حقير بطلبيد و از آنان بخواهيد اگر حقي به گردن بنده دارند حلال كنند. 61/10/14
×

دست نوشته های شهیداکبر جلیلی اصل

دست نوشته ها :
1
2
3
×

زندگینامه شهید اکبر جلیلی اصل

بازدید کننده گرامی. سلام! در حال حاضر اطلاعات دقیق و کاملی از این شهید بزرگوار در اختیار ما نیست. چنانچه آمار و اطلاعاتی (اعم از تصویر، متن، وصیت نامه و ...) از ایشان دارید و می‌توانید در تکمیل بانک اطلاعاتی رستگاران ما را کمک کنید خواهشمند است با شماره تلفن 33695758-021 تماس بگیرید.

×